Apie mus

Esame oficialūs TianDe kosmetikos atstovai Lietuvoje. 

TianDe kosmetikos parduotuvėje www.tiandekaunas.lt prekiaujama aukštos kokybės, profesionalia grožio ir sveikatos produkcija. Asortimente yra daugiau nei 700 produktų. TianDe grožio ir sveikatos priemonės plačiai naudojamos visame Pasaulyje!

TianDe–  tinklinio marketingo kompanija, įkurta 2006 metais Barnaule, Altajuje. Tai jauna, energininga ir labai perspektyvi grožio kompanija.

„Tiande“ – išvertus iš kinų kalbos- Dangaus Tobulumas. „Tian“- tai grynumo simbolis, didybė ir nusišalinimas nuo žemiškų dalykų. „De“ – tai natūralumas ir tai yra labai svarbu Rytų kultūroje. Pasirinkdami šį vardą, kompanija renkasi ateitį: siekti tobulumo, harmonijos ir elegancijos. 

Šiandien Kinija- šalis, su dideliais laimėjimais daugelyje sričių, žengianti nepaprastai greitai į priekį ir tuo pačiu nori pirmauti grožio ir mados srityje. Kosmetikos rinka Kinijoje- viena iš sparčiausiai augančių pasaulyje. Kinijos gamintojai naudojasi savo tradicijomis, sumaniai panaudoja gamtos išteklius ir šiuolaikines technologijas.

TianDe partneriai- gamintojai Kinijoje, pripažinti pasaulio verslo bendruomenės,kurie turi tarptautinius kokybės sertifikatus ISO ir naudoja savo technologijose slaptus senųjų meistrų receptus. Produktų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos. Kompanija bendradarbiauja su pirmaujančiomis mokslinėmis laboratorijomis ir kosmetologais- ekspertais Rusijoje, Kinijoje, kokybės ir sertifikacijos centrais, pripažintais gydomosios kosmetologijos srityje.

PRODUKCIJOS IŠSKIRTINUMAS

Kompanija TianDe, apjungusi kosmetologiją ir farmakologiją, žymiai padidino savo gaminių efektyvumą. TianDe kosmetikos priemonės – tai biologiškai aktyvūs priedai mūsų odai, jų poveikis prilyginamas terapijų poveikiui. Aktyvių komponentų koncentracija gaminiuose siekia 15-20%, t.y. prilygsta profesionalios kosmetikos gaminiams. Produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus (ISO 9001-2002). Išsami daugiametė kokybės kontrolės sistema gamyboje užtikrina aukštos kokybės produkto savybes. 

Natūralumas

Besirūpindami Jūsų grožiu ir sveiktos išsaugojimu, pirmenybę kompanija teikia natūraliai vertingiems komponentams – gyvatės taukams ir odai, avies placentai, kregždutės lizdo ekstraktui, raudoniesiems ikrams, šilko proteinams, ženšeniui, linčži (ganodermai), žolei šou-wu, tajų gėlei, imbierui, lotosui, perlams, auksui, sidabrui, siliciui, daržovėms, jūros ekstraktams, kuriems taikomas griežtas atrankos ir bandymų vykdymas.

Receptūrų unikalumas

Pagal Senųjų Rytų liaudies išmintį ir žinias sukurtas kiekvienas kosmetikos gaminys. Produktų formulės sukurtos pagal kinų, Tibeto, Altajaus medicinos receptus. Jų efektyvumas patikrintas laiko. Kompanija apjungė rytų medicinos receptus su naujasiomis technologijomis, kad kuo ilgiau išliktų natūralių ingredientų efektyvumas ir kokybė. 

PRODUKTŲ ĮVAIROVĖ

Kompanija pristato išskirtinę kolekciją gydomųjų ir profilaktinių kosmetikos priemonių sveikatai bei grožiui: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims, serija vyrams bei papildai. Nuolatinės akcijos, nuolaidos ir prieinamos kainos. Produktus patogu ir ekonomiška naudoti.

Gaminių linijos parenkamos taip, kad kuo ilgiau prailginti Jūsų jaunystę ir kuo labiau atskleisti natūralų grožį. Kiekviena moteris kompanijos TianDe plačiame asortimente ras sau ne tik tinkamiausią gaminį, bet ir visą produktų liniją, jai idealiai tinkančią pagal amžių ir poveikį.

KOMPLEKSINIS POŽIŪRIS Į GROŽĮ

Kompanija TianDe siūlo kompleksines visų tipų ir bet kokio amžiaus odos priežiūros programas. Šios programos sukurtos gydytojų – kosmetologų ir žolininkų iš Rytų, apjungusių gilų ir kasdienį valymą, tonizavimą, drėkinimą, apsaugą, maitinimą, skubią pagalbą.  TianDe kosmetika suteikia prabangos pojūtį, tai yra kinų medicinos kosmetika- geriausia rytietiška grožio paslaptis…