Taisyklės ir sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės  yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo  tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui  įsigyjant prekes e-parduotuvėje www.tiandekaunas.lt

Rekvizitai: MB Magiška akimirka

Direktorė Monika Tvaskaitė - Pužienė

Įmonės kodas: 306208687

A. Juozapavičiaus pr. 43, Kaunas

Tel.  +37060698035

El paštas. info@tiandekaunas.lt

2. Pirkimas – pardavimas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo  laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas  e-parduotuvėje www.tiandekaunas.lt suformuoja prekių krepšelį, tuomet paspaudžia mygtuką “Patvirtinti užsakymą” ir per penkias darbo dienas Pirkėjas apmoka padarytą užsakymą. Neapmokėjus per penkias darbo dienas - užsakymas anuliuojamas.

Užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai www.tiandekaunas.lt  gauna  Pirkėjo apmokėjimą. 


3. Pirkėjas įsipareigoja

Elektroninėje parduotuvėje www.tiandekaunas.lt  prekes gali įsigyti asmenys ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus.

Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei duomenys pateikti registracijos formoje yra neteisingi, pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

Pirkėjas įsipareigoja, neperduoti trečiosioms šalims savo registracijos duomenų kodo. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, Pirkėjas privalo nedelsiant apie tai informuoti Pardavėją – telefonu 860698035  arba elektroniniu paštu info@tiandekaunas.lt

Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

Jei pirkėjas atsisako priimti  išsiųstas prekes, prekių pakartotiną persiuntimą pirkėjui ar gražinimą pardavėjui apmoka pats pirkėjas;

Pirkėjas, naudodamasis e-parduotuve www.tiandekaunas.lt, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.


4. www.tiandekaunas.lt teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti www.tiandekaunas.lt e-parduotuvės darbui ar veikimui, www.tiandekaunas.lt pasilieka sau teisę be išankstinio perspėjimo sustabdyti pirkėjui  galimybę naudotis e-parduotuvės paslaugomis.

www.tiandekaunas.lt pasilieka sau teisę keisti šias taisykles.

 Pardavėjas neatsako jei dėl jūsų kompiuterio nustatymų bei monitoriaus raiškos, apšvietimo ar panašių sąlygų reali prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.


5. www.tiandekaunas.lt  įsipareigoja

Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis www.tiandekaunas.lt e-parduotuve.

Pristatyti Jūsų užsakytas prekes nurodytu adresu.

Užtikrinti Jūsų privatumą, nesidalijant surinkta informacija. Informacija atskleidžiama tik tuo atveju, kai to reikalauja įstatymas, pirkėjų saugumas.

www.tiandekaunas.lt e- parduotuveje pirkti saugu ir patikima. Jūsų duomenys neįrašomi, nekaupiami, neatskleidžiami tretiems asmenims ir kitaip neapdorojami.


6. Prekių grąžinimas

Jei norite grąžinti prekę, įsigytą www.tiandekaunas.lt e-parduotuvėje, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Jums tereikia susisiekti su mumis 860698035. Prekės gali būti grąžinamos, jei jos neatidarėte ir  nenaudojote, prekės pakuotė turi būti nepažeista, t.y. prekę turite grąžinti originalioje gamintojo pakuotėje. Grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas.

 Pinigai bus pervesti į Jūsų banko saskaitą, kai tik gausime grąžintą prekę.

Kokybiškos kosmetikos, parfumerijos ir higienos prekės negali būti grąžinamos, remiantis daiktų keitimo ir grąžinimo tvarką reglamentuojančiomis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Žin., 2000, Nr. 74-2262) patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos ryšio priemonėmis taisyklėmis.

Prekių sąskaita – faktūra yra vienintelis dokumentas įrodantis jūsų prekės įsigijimą.

7.  Atsakomybė

Pirkėjas  visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, www.tiandekaunas.lt neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

www.tiandekaunas.lt neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per www.tiandekaunas.lt esančias nuorodas.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

Jei Pirkėjas nesusipažino su pirkimo taisyklėmis - Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės.

Draudžiama be raštiško Pardavėjo sutikimo viešinti ar kitaip naudoti internetinėje parduotuvėje www.tiandekaunas.lt esančią tekstinę, grafinę ar kitokią medžiagą.


8. Baigiamosios nuostatos

Taisyklės buvo sudarytos taikant LR teisę.

Kilę nesutarimai, dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti - nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.