Esu TianDe konsultantas

Informacija registruotiems TianDe konsultantams.

Visi registruoti TianDe kompanijoje ir turintys savo ID numerį konsultantai norėdami užsakinėti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje www.tiandekaunas.lt konsultanto kainomis turi atlikti šiuos veiksmus:

1. Susikurti TianDe konsultanto paskyrą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Paskyrą susikurti galite paspaudę čia (svarbu pažymėti, kad esate tiande konsultantas). Anketoje reikės užpildyti savo vardą, pavardę, elektroninį pašto adresą, telefono numerį, savo ID numerį, savo sponsoriaus vardą pavardę ir ID numerį.  Visi šie duomenys reikalingi, kad galėtume atlikti prekių pristatymą Jūsų pasirinktu būdu ir užskaityti Jūsų uždirbtus balus TianDe kompanijoje;

2. Po registracijos sistema jau rodys kainas, su konsultanto priklausančią nuolaidą. Norėdami prisijungti prie savo paskyros, naudokite duomenys kuriuos suvedėte registracijos metu (elektroninį paštą ir slaptažodį)


Prisijungę prie sistemos su savo konsultanto paskyra Jūs visada matysite TianDe konsultanto balus prie prekių informacijos. Išsiuntus Jūsų užsakytas prekes mes automatiškai sumuosime TianDe konsultanto balus Jūsų paskyroje, o mėnesio gale Juos pervesime kompanijai.


Jeigu duomenys registracijos metu pateikti neteisingai, mes dėl to neatsakome.


Visus konsultantus konsultuojame tik klausimais susijusiais su prekių užsakymo, pristatymo ar kitais mūsų parduotuvės funkcionalumo klausimais. Visą informaciją apie prekes, struktūros kūrimą, marketingą Jums turi suteikti Jūsų sponsorius.