Pleistrai

Perkamiausia
Kosmetinis fito pleistras kūnui  „Jian Kang“, 5vnt.

Kosmetinis fito pleistras kūnui „Jian Kang“, 5vnt.

6.90€

Kosmetinis pleistras kūnui "Jian Kang" tonizuoja, jaunina ir minkština odą.Aktyvūs komponentai:Sičuano pipirų aliejus yra antiseptikas, raminantis sudirgimą, antibakterinis, tonizuojantis.Saldžios paprikos vaisių ekstraktas dėl sudėtyje esančio kapsa..

Perkamiausia
Kosmetinis fito pleistras kūnui  „Wutong“, 5vnt.

Kosmetinis fito pleistras kūnui „Wutong“, 5vnt.

6.90€

Kosmetinis pleistras "Wutong". Unikalus derinys iš gamtinių esencijų, aromatinių aliejų ir minkštinančių medžiagų gerina odos stangrumą ir elastingumą.   Naudojimas:Pleistrą klijuokite tiesiai ant skaudamos vietos (galima karpyti mažesnėmis..

Kosmetinis pleistras kūnui „Yaoshen“ 2 vnt.

Kosmetinis pleistras kūnui „Yaoshen“ 2 vnt.

7.20€

Nauja aktyvaus sušildymo formulė. Stipresnis poveikis.Augalų ekstraktai padaro odą glotnesnę ir ją tonizuoja. Eteriniai aliejai padeda sušildyti odą, gerindami mikrocirkuliaciją naudojamoje vietoje.Naudojimas: nuimkite apsauginę juostelę, uždėkite pl..

Kosmetinis pleistras kūnui „Zhui Feng“ 4 vnt.

Kosmetinis pleistras kūnui „Zhui Feng“ 4 vnt.

4.80€

Odos aplink raumenis sušildymui.Nauja aktyvaus sušildymo formulė. Stipresnis poveikis.Augalų ekstraktai padaro odą glotnesnę ir ją tonizuoja. Eteriniai aliejai padeda sušildyti odą, dėl to pleistrą galima naudoti prieš fiziškai aktyvią veiklą.Naudoji..

Levandų pleistras pėdoms, 2 vnt.

Levandų pleistras pėdoms, 2 vnt.

5.60€

„TianDe Levanda Detox“ kojų pleistrai yra šimtmečių senumo kinų tradicijų ir šiuolaikinių pokyčių derinys. Pleistro komponentai:- paveikti akupunktūros taškus, esančius ant pėdos, padedant išvalyti kūną;- suaktyvinti toksinų ir kenksmingų medžiagų ša..

Pleistras pėdoms, 2 vnt.

Pleistras pėdoms, 2 vnt.

6.02€

Pagerina kraujo mikrocirkuliaciją ir sumažina tempimą, švelnina ir drėkina odą. Sumažina kojų nuovargį. Naudojimas: naudokite šiuos pleistrus prieš miegą. Priklijuokite maišelį su ingredientais prie pleistro, nuo kurio prieš tai nuimkite apsaugi..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)