TianDe konsultanto registracija

Tapk tiande konsultantu ir naudotis visomis privilegijomis!


Tapti konsultantu naudinga:

1. Nėra jokių mokesčių, įsipareigojimų, nereikia jokių investicijų, užsiregistravus visoms prekėms gaunate stabilia  35% nuolaidą.

2. Galite tiesiog pirkti produktus sau ir savo draugams pirkti pigiau, nebūtina dirbti.

3. Galėsite papildomai užsidirbti, perkant prekes su konsultanto nuolaida, o parduodant katalogo kainą. Jūsų uždarbis priklausys tik nuo jūsų norų bei skirto laiko šiam darbui.

4. Gausite visą informaciją ir turėsite savo asmeninį konsultantą.

5. Visada motyvuojančios dovanos už pasiektus rezultatus.

6. Tinklinis marketingas, tai ne tiesioginiai pardavimai, tad pardavinėti nieko nereikia, nebent norite papildomų pajamų, o pagrindinis principas – tai komandos, struktūros kūrimas. Jei esi komunikabilus, mėgsti dirbti su žmonėmis, nori kurti savo verslą ir dirbti mėgiamą darbą, tai šis būdas kaip tik Tau! 

7. Norėdami gauti daugiau informacijos, apatiniame dešiniająme kampe spauskite "pradėti pokalbį", arba susisiekite kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais.


Naudojantis tianDe pardavimų modeliu galima pradėti savo verslą be pradinių investicijų ir be jokios finansinės rizikos. Tik Jūs sprendžiate, kiek daryti ir kaip toli eiti, o mes esame tam, kad visą laiką padėtume.

Pirmas žingsnis, kurį reikia atlikti tai registracija kompanijoje užpildyti šią anketą. Gavę Jūsų duomenis mes Jus užregistruosime tianDe kompanijoje ir elektroniniu laišku suteiksime visą reikalingą informaciją. Su gautu ID numeriu konsultanto nuolaidą gausite apsipirkdami bet kuriame Lietuvos mieste ar užsienyje, taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje www.tiandekaunas.lt. Tai yra vienintelis ID numeris suteikiantis konsultanto nuolaidą, pakartotinės registracijos negalioja.


Konsultanto balai kaupiasi visą kalendorinį mėnesį ir mėnesio pabaigoje jie yra užskaitomi. Bonusai už balus išmokami tik nuo 100 balų ir daugiau pagal marketingo plano lentelę.