Grožis ir gera savijauta kiekvieną savaitės dieną

heading_title

Šiuolaikinė moteris turi daugybę pareigų ir rūpesčių – suspėti darbe, pabūti su vaikais, skirti dėmesio vyrui. O kur dar namų ruoša – valgio gaminimas, tvarkymasis ir visi kiti darbai, suryjantys begalę laiko. Tokiame sukūryje visiškai nebelieka laiko sau. Neteisinga, nes gerai jaustis ir gražiai atrodyti moteris turi visada! Svarbu nepamiršti, kad plaukų, veido ir kūno priežiūra turi būti reguliari, tik tada galima tikėtis pageidaujamų rezultatų.

Jei grožio procedūras paskirstysime savaitės dienomis, jos neužims daug laiko, o rezultatas bus pritrenkiantis!

Palaikyti gerą savijautą ir pasistengti dėl grožio visų pirma būtina dėl savęs pačios – juk smagu veidrodyje matyti efektingą savo atvaizdą. Be to, mokslininkai įrodė, kad savo patrauklumo suvokimas yra puikus postūmis aktyviai veiklai, jis suteikia jėgų ir pasitikėjimo. O tada viskas sekasi daug geriau.

Gerai besijaučianti ir graži moteris džiugina visus  – tiek savo šeimos narius, tiek aplinkinius. Todėl verta skirti kasdien mažiausiai pusvalandį tik sau.

Priežiūra ir pagrindinės procedūros

Priežiūros sritis galima suskirstyti į keturias kategorijas:

  • veidas ir kaklas,
  • kūnas,
  • rankos ir nagai,
  • plaukai.

Kokių procedūrų šioms sritims reikia? Veido ir kaklo priežiūra – tai, žinoma, kaukės (maitinančios, drėkinančios, valomosios) ir pilingas, plaukams – kaukės ir aliejai, kūnui – pilingas, maitinimas ir drėkinimas, rankoms – nagų stiprinimas ir rankų odos drėkinimas.

Kiekvieną savaitės dieną reikia susiplanuoti vieną ar kitą priežiūros procedūrą, tada grožio palaikymui užteks pusvalandžio – valandos per dieną. Norint greičiau priprasti prie tokios tvarkos, verta pabandyti procedūras atlikti tuo pačiu metu.

PIRMADIENIS

Šią dieną drąsiai galima paskirti valomosioms procedūroms, t.y. veido ir kaklo pilingas, valomosios kaukės. Ne paslaptis, kad negyvos odos ląstelės stabdo ląstelių atsinaujinimą, todėl kiekvienos moters kosmetikos rinkinyje pilingas yra būtinas. Veido pilingą reikia rinktis labai atidžiai ir nenaudoti agresyvių priemonių – pilingai turi valyti odą kaip galima švelniau, nebraižydami ir nesuerzindami.

Pilingas tepamas ant švarios odos lengvais masažiniais judesiais (geriausiai tai daryti vakare, nuprausus veidą). Nuplovus pilingą, reikėtų iš karto užtepti ar uždėti valomąją kaukę, laikantis instrukcijoje nurodyto laiko. Po procedūros veidas ir kaklas nuvalomas toniku, patepamas maitinančiu kremu.

Kai valomosios procedūros baigtos, antakius ir blakstienas galima patepti stiprinančia priemone. Dieną užbaigti rekomenduojama kontrastiniu dušu ir atlikti trumpą kojų masažą – tai puikus būdas pašalinti susikaupusią įtampą.

ANTRADIENIS

Puiki diena kūno odos valymui ir maitinimui!

Norint greitai pašalinti negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, pilingo pagalba reiktų švelniai masažuoti visą kūną. Kai eksfoliacija bus baigta, kūną iš karto ištepti aliejumi. Jei yra laiko, galima atlikti įvyniojimus.

Prieš einant miegoti, rekomenduojama pagulėti atpalaiduojančioje vonioje! 

TREČIADIENIS

Pats laikas drėkinančiai veido ir kaklo kaukei!

Ji bus ypač veiksminga, jei prieš tai kruopščiai išvalysime poras – tam skirtos kaukės pagalba.

Tuo pačiu pats laikas skirti dėmesį rankoms – užsidėti rankų kaukę, ją nuėmus nagus patepti maitinančiu aliejumi, o rankas – kremu.

KETVIRTADIENIS

Šią dieną reiktų paskirti epiliacijai (jei darote tai namuose), o kūną ištepti anticeliulitiniu ar stangrinančiu kremu. Jei lieka laiko, galima vėl patepti antakius ir blakstienas stiprinančia priemone.

Vakare būtų puiku pagulėti vonioje su jūros druska.

PENKTADIENIS

Šią dieną reiktų skirti dėmesį plaukams – palepinti juos kauke ar patepti aliejumi. Galvos odos masažas bus puiki grožio procedūra namuose.

Dar viena puiki idėja – atlikti veido masažą ir uždėti ant veido gaivinančią kaukę. Geras veido masažas padeda ne tik greitai ir efektyviai pašalinti nuovargio pėdsakus, bet ir suaktyvina kraujotaką, atgaivina veido odą, išlygina smulkias raukšleles.

Puikus darbingos savaitės užbaigimas – dvidešimties minučių trukmės vonia su vaistingomis žolelėmis.

ŠEŠTADIENIS

Dieną galima pradėti aktyvia mankšta ar pasivaikščiojimu. Taip pat rekomenduojama veido mankšta ir gaivinantis vėsus dušas. Veido mankšta – tai puikus būdas išlaikyti odos tonusą. Ypač naudinga padirbėti skruostų ir pagurklio zonose – pratimų yra įvairiausių. Visi šie judesiai pagerina limfotaką, stangrina odą.

Vakare gerai būtų pasivaikščioti, o grįžus pėdas palepinti muilo – sodos vonelėje. Pėdų kaukė – puiki atgaiva pėdoms.

SEKMADIENIS

Mankšta krūtinei, kūno masažas ir stangrinanti kaukė veidui – taip atrodo sekmadieninis grožio planas. O dar būtina kaip reikiant pailsėti – tiesiog pabūti nieko neveikiant. Tai irgi labai naudinga!