Veido kaukės – skubi pagalba odai

heading_title

Veido kaukės – tai greito reagavimo į veido odos sausumą, drėgmės netekimą, papilkėjimą priemonės. Jos taip pat akimirksniu sumažins raukšles, paslėps nuovargio pėdsakus.

Tradicija naudoti medžiagines veido kaukes atsirado Japonijos SPA salonuose prieš 30 metų. Ši grožio paslauga ilgą laiką buvo laikoma elitine ir prieinama tik pasiturintiems. 2004 m. šis grožio produktas atsirado Korėjos rinkoje ir greitai tapo kasdiene veido odos priežiūros dalimi. Išpopuliarėjus K-beauty (Korėjietiškas grožis) industrijai, medžiaginių kaukių mada pasklido po visą pasaulį.

Tai visiškai suprantama, nes ši originali ir efektyvi priemonė per keletą minučių pakeičia odą taip, lyg būtume ką tik apsilankę prabangiose grožio procedūrose.

Veido kaukių poveikis:

  • lygina,
  • ramina,
  • gaivina,
  • suteikia švytėjimo,
  • gerina odos tekstūrą.

Tradiciškai medžiaginė kaukė gaminama iš popieriaus ar audinio, prisotinto geliu ar serumu. Tampriai priglusdama prie veido ir atkartodama jo kontūrus, kaukė veikia kaip grožio kompresas, pripildantis odą didele koncentracija naudingų komponentų.

Medžiaginių veido kaukių paskirtis – giluminis drėkinimas. Paprastai baziniu ingredientu būna hialurono rūgštis (ar kitas hidrofiksatorius), kadangi pirminė kaukės paskirtis – intensyvus drėkinimas. Veido kaukių sudėtis gali būti tiek ganėtinai paprasta, tiek ir daugiakomponentė.

Kodėl veido kaukės tokios svarbios?

Medžiaginės veido kaukės, palyginus su kremais ir esencijomis, savo sudėtyje turi padidintą aktyvių medžiagų – tų, kurios suteikia greitą ir tikslinį efektą – kiekį.

Kai kurios medžiaginės veido kaukės savyje gali turėti savaitinę kremo ar esencijos „dozę“.

Pavyzdžiui, jei probleminei odai skirta esencija veikia į ateitį, kasdien sumažindama suragėjusį odos sluoksnį ir normalizuodama sebumo išsiskyrimą, tai valanti kaukė išvalo poras per vieną seansą. Kompleksiškai naudojant, šios priemonės daug geriau išspręs odos problemas.

Arba, drėkinančios kaukės: jos per 10 minučių atgaivina odą ir pripildo ją drėgme. Tai ypač aktualu po skrydžių, esant nuovargiui ar prieš svarbų renginį..

Veido kaukės, suteikiančios odai švytėjimo, savo sudėtyje turi daugiau didelės koncentracijos rūgščių negu tonikai ar serumai – tai padeda greitai atstatyti švytinčią veido spalvą.

Medžiaginės kaukės sprendžia įvairias veido problemas. Pagrindinis jų privalumas – jas patogu nešiotis, galima naudoti tiek namie, tiek darbe ar išvykoje, lėktuve ar traukinyje. Veido kaukės - skubi pagalba odai

Naktinės veido kaukės – tai naujo formato kaukės, sukurtos Azijoje, kur veido oda prižiūrima non-stop. Ir tai galima paaiškinti – naktį oda atsistatinėja ir geriau įsisavina naudingas medžiagas.

Apibendrinant, galima pasakyti, kad veido kaukės svarbios tiek reguliaroje veido odos priežiūroje, tiek kaip SOS priemonė, kai rezultatas reikalingas nedelsiant.


Tiande kompanija siūlo didelį veido kaukių pasirinkimą.