Veido serumai

heading_title

Kas yra serumas?

Serumas – tai kosmetikos gaminys, papildytas didelės koncentracijos aktyviais ingredientais, kurie giliai įsiskverbia į odą ir yra lengvai įsisavinami. Dėl šios priežasties galima teigti, kad serumas turi daug stipresnį poveikį, nei įprasti veido kremai. Be to, serumo struktūra paprastai yra lengvesnė nei kremo. Serumas  taip pat tinka ir probleminei odai, nes jis neužkemša porų.

Kodėl naudinga tepti serumą?

Serumas sukurtas norint išspręsti gilesniuose odos sluoksniuose, tokiuose kaip dermoje, esančias problemas: pigmentaciją, senatvines dėmes ir gilesnes raukšles. Šis produktas yra esminė priemonė kovojant su odos senėjimo požymiais, o jo veiksmingumas  įrodytas klinikiniais tyrimais.

Ar galiu naudoti serumą vietoj dieninio ir naktinio kremo?
Ne, drėkinamasis kremas sukurtas taip, kad išsaugotų odos drėgmės pusiausvyrą ir apsaugotų odą nuo išorinių agresorių. Serumas prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir aprūpina juos svarbiausiomis medžiagomis.

Kaip turėčiau naudoti serumą?
Tepkite serumą ant švarios veido odos ir atsargiai juo masažuokite veidą ir kaklą. Pakanka vos vieno lašelio, nes serumas pasižymi itin koncentruota formule ir lengvai pasiskirsto ant odos. Serumas labai greitai įsigeria, todėl oda, priklausomai nuo paros meto, būna pasirengusi pasisavinti dieninį ar naktinį kremą.

Kokius serumus siūlo TianDe kompanija?
Aliejiniai veido serumai, 
prasiskverbia giliai į odą, skatina odos atsinaujinimo procesus, greitina kolageno gamybą, garantuoja pilnavertę priežiūrą. Intensyviai jaunina odą, lygina raukšles, didina odos elastingumą ir stangrumą:

Aliejinis veido serumas

Vandens pagrindo serumai, labai lengvi veidui, greitai susigeria:

Haliurono serumas

Kolageno ir jūros dumblių esencija